Belysning Vägglampor
1361191

Vägglampor, ett par, abo Randers, "Guld-magnetlampe", Danmark, 1970-tal.

Vägglampor, ett par, abo randers, "guld-magnetlampe", danmark, 1970-tal.

Stål guldbelagt med 24 karat enligt etikett, etikettmärkta, höjd ca 17 cm.

Smärre slitage. Ej funktionstestad.

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
3 000 SEK