Harco Loor, taklampa, "Breeze", 1900-talets senare del, Holland.

Stomme i metall med 8 armar med skärmar i nät, ljuspunkter halogen, diameter ca 70 cm, höjd 36 cm, etikettmärkt.

Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK