Björn Keller, silvergelatinfotografi, signerat a tergo. Bok medföljer.
Folder samt den numrerade 31/190 och signerade boken "Kroppar Keller", Berenius, Berggren, Keller, 1990, medföljer. Fotografi ur serien "Kroppar", 1990. 24,5 x 19 cm.
Ej examinerad ur ram.
Från fotografen till nuvarande ägare.