Halsband, örhängen och ring, förgyllt silver och granater.

Halsbandets längd 45 cm. Höjd 1-20 mm.
Örhängenas höjd 22 mm.
Ringens storlek 16,5/52.
Total vikt 22,3 g.

Obetydligt ytslitage.

Utropspris
300 EUR