Träsnitt, 3 st, bl.a. Hokusai, Japan, 1800-tal.

Fåglar, samt ett blad av Hokusai. 13,5 x 18,5 cm, 27,8 x 20,8, 20 x 28 cm.

Ej examinerade ur ram. Gulnad. Blekt. Smärre skador.

Utropspris
2 500 SEK