1317784

Buddhor, fyra stycken, patinerad metall. Thailand, 1900-tal.

Buddhor, fyra stycken, patinerad metall. thailand, 1900-tal.

Olika modeller, historiserande. Höjd 10-42 cm.

Skador, slitage, tillverkningsdefekter.

Utropspris
2 500 SEK