1319165

Karmstol, kina, 1900-tal.

Karmstol, kina, 1900-tal.
Karmstol, kina, 1900-tal.
Karmstol, kina, 1900-tal.
Karmstol, kina, 1900-tal.
Karmstol, kina, 1900-tal.
Karmstol, kina, 1900-tal.
Karmstol, kina, 1900-tal.
Karmstol, kina, 1900-tal.

Lackarbete i röd och svart. Skuren dekor. Sitthöjd 50, höjd 96 cm.

Slitage. Skador. Lackbortfall. Instabil.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
3 000 SEK