1322732

Karmstolar, ett par, Kina, 1900-tal.

Karmstolar, ett par, kina, 1900-tal.

Betsat trä. Skuren dekor i sarg. Samt rygg. Ryggen med dekor av hjort och fladdermus. Sitthöjd 53, 112 cm.

Slitage. Smärre skador. Renoverade.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
6 000 SEK