Konst Skulptur
1317262

Beverloo Corneille

(Nederländerna, 1922-2010)
Beverloo corneille, skulptur, grönpatinerad och blankpolerad brons, signerad och numrerad 66/100, daterad 2005.

Beverloo Corneille, skulptur, grönpatinerad och blankpolerad brons, signerad och numrerad 66/100, daterad 2005

"Sunbird". Höjd 48 cm.

Smärre slitage och repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V16
Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
38 000 SEK