1313042

Ikon, Madonnan, Ryssland, 1800-tal.

Ikon, madonnan, ryssland, 1800-tal.

Madonnan. Tempera på pannå.
Storlek 45 x 37cm.

Ställvis färgbortfall. Ställvis omfattande slitage.

Sofie Lundberg
Sofie Lundberg
+46 (0) 73 918 04 69

Utropspris
3 000 SEK