1313792

Ikon, tempera på pannå, Ryssland, sent 1800-tal.

Ikon, tempera på pannå, ryssland, sent 1800-tal.

Gudsmoderns beskydd (Pokroval). Ryska dokument medföljer, 31 x 25 cm.

Torrsprickor. Smärre färgbortfall. Repor.

Utropspris
6 000 SEK