1319895

Ikon, med oklad i silver, mästarstämplar Andrej Gerasimov, Moskva, Ryssland, 1762.

Ikon, med oklad i silver, mästarstämplar andrej gerasimov, moskva, ryssland, 1762.

Fyra helgon med skyddsängel. 20,5 x 17 cm.

Färgbortfall. Krackelyr. Oklad med bucklor, smärre bristningar och mindre spikhål.

Utropspris
20 000 SEK