1319916

Ikon, tempera och guld på pannå, Grekland, 1800/1900.

Ikon, tempera och guld på pannå, grekland, 1800/1900.

Peter och Paulus. Tempera på pannå. Bakstycke med reliefdekor i försilvrad metall. 14 x 13 cm.

Ej stämplad. Färgbortfall. Krackelyr. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK