933693

Ikon, tempera och guld på pannå, Ryssland 1800-tal.

Ikon, tempera och guld på pannå, ryssland 1800-tal.

St. Demetrios. 36 x 17,5 cm.

Färgbortfall. Skador. Slitage.

Utropspris
6 000 SEK