Andries & Hiroko van Onck, bord, "Tavolo Xz3" för Magis.

Bordsskiva i svart, underrede i svartlackerad metall. Diameter 120 cm, höjd 73 cm.

Smärre slitage. Repor. Smärre färgbortfall.

Proveniens

Restaurang "Sture" i Malmö

Utropspris
3 000 SEK