1321079

Tom Dixon, golvlampa, "Felt Shade".

Tom dixon, golvlampa, "felt shade".

Golvlampa med lampskärm i pressad filt. Gråa aluminiumben. Höjd med skärm 145 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Restaurang "Sture" i Malmö

Anna Tenje
Anna Tenje
+46 (0) 739 400 810

Utropspris
2 500 SEK