Rökelsekar, brons. 1900-tal. Stämplat i godset Hu Wenming.

Bredd 16 cm inkl hänklar, höjd 8,5 cm.

Slitage. Anlupen invändigt.

Utropspris
250 EUR
Nan Munsterhielm-Jarjis
Nan Munsterhielm-Jarjis
Specialist konst, design och konsthantverk, filialchef Helsingfors
+358 (0)50 340 5492

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13