Antiques selected
1280386

Aertus Wolfaert, tillskriven, olja på pannå.

Aertus wolfaert, tillskriven, olja på pannå.

Sankt Petrus. 41,5 x 33,5 cm.

Spricka, retsucher, smärre skador.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
8 000 SEK