1308661

Pompeo Girolamo Batoni

(Italien, 1708-1787)
Pompeo girolamo batoni, hans krets, olja på duk.

Pompeo Girolamo Batoni, hans krets, olja på duk.

Allegorisk figurkomposition. 123 x 95 cm.

Uppfodrad duk, gulnad fernissa, krackelerad, smärre skrapmärken.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Klubbat pris
21 000
2 063
2 453
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (14 bud)
26 jul 19:46
21 000 SEK
26 jul 19:46
20 000 SEK
26 jul 19:02
15 500 SEK
26 jul 19:01
15 000 SEK
26 jul 17:54
12 500 SEK