1318151

Kandelabrar för tre ljus, ett par, troligen England 1700-tal.

Kandelabrar för tre ljus, ett par, troligen england 1700-tal.

Förgylld och patinerad metall. Dekor med maskaroner, blomster och festonger. höjd 46 cm.

Skador och slitage.

Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Utropspris
6 000 SEK