1324339

Ljusstakar, ett par, empire, förgylld brons, 1800-talets början.

Skaft med dekor av margueriter och akantusblad. Höjd 24 cm.

Helhetsintrycket är gott. Märken.

Claes Andersson
Claes Andersson
+46 (0) 704 248 703

Utropspris
12 000 SEK