Antiques selected
1329703

Ram, rokoko, 1700-tal med gouache efter Jean Baptiste Greuze.

Ram, rokoko, 1700-tal med gouache efter jean baptiste greuze.

Ramens yttermått 37 x 28 cm, innermått 29,5 x 23,5 cm. Gouachen är en spegelvänd kopia efter Jean Baptiste Greuzes "Spoiled child". (1765).

Krönet med lagning.

Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Utropspris
5 000 SEK