1176687

Antti Linnovaara

(Finland, Född 1960)
Antti linnovaara, utan titel.
Antti linnovaara, utan titel.
Antti linnovaara, utan titel.

Antti Linnovaara, Utan titel.

Triptyk. A tergo sign. -99. Olja på duk, kollage 81.5x66 + 81.5x66 + 81.5x66 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
900
9 252
1 017
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (9 bud)
3 okt 19:54
900 EUR
3 okt 19:54
900 EUR
3 okt 19:53
880 EUR
3 okt 19:53
860 EUR
3 okt 19:48
840 EUR