1236675

Paola Suhonen

(Finland, Född 1974)
Paola suhonen, "poem portrait of nina".

Paola Suhonen, "Poem portrait of Nina".

A tergo sign. 2016. Färgtryck på glas, numrerad 1/1, 40 x 60 cm.

Helhetsintrycket är gott.

”Love on the road” 3.12. 2016 - 8.1. 2017, Konsthall Helsingfors.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
300
3 084
339
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (3 bud)
30 sep 21:41
300 EUR
25 sep 20:19
150 EUR
24 sep 13:30
30 EUR