1236690

Paola Suhonen

(Finland, Född 1974)
Paola suhonen, "poem portrait of nina".

Paola Suhonen, "Poem portrait of Nina".

A tergo sign. 2016. Färgtryck på aluminium, numreraad 1/1, 50 x 80 cm.

Obetydligt ytslitage.

”Love on the road” 3.12. 2016 - 8.1. 2017, Konsthall Helsingfors.

Övrigt

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
510
5 093
594
Utropspris
700 EUR
Budhistorik (14 bud)
3 okt 19:30
510 EUR
3 okt 19:30
500 EUR
3 okt 19:30
490 EUR
3 okt 19:28
470 EUR
3 okt 19:28
450 EUR