Konst Contemporary
1305133

Olli Piippo

(Finland, Född 1980)
Olli piippo, "honey no. 2".
Olli piippo, "honey no. 2".

Olli Piippo, "Honey no. 2"

A tergo sign. 2012. Olja på duk 50 x 40 cm.

Smärre skador.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - T4
Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Klubbat pris
180
1 798
210
Utropspris
300 EUR
Budhistorik (3 bud)
19 okt 7:03
180 EUR
18 okt 16:01
120 EUR
13 okt 19:32
100 EUR