1319113

Elina Ruohonen

(Finland, Född 1970)
Elina ruohonen, "alter ego".
Elina ruohonen, "alter ego".
Elina ruohonen, "alter ego".

Elina Ruohonen, "Alter ego".

A tergo sign. Olja, alkyd, spray och bläck på plexiglass 130 x 170 cm.

Repor.

Utförd 2007.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
880
9 046
994
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (21 bud)
3 okt 20:55
880 EUR
3 okt 20:55
860 EUR
3 okt 20:53
840 EUR
3 okt 20:53
820 EUR
3 okt 20:52
800 EUR