1319314

Elina Ruohonen

(Finland, Född 1970)
Elina ruohonen, "hulabaloo".
Elina ruohonen, "hulabaloo".
Elina ruohonen, "hulabaloo".
Elina ruohonen, "hulabaloo".

Elina Ruohonen, "Hulabaloo"

A tergo sign. -08. Olja och spray på spegel/akrylskiva 120,5 x 120,5 cm.

Repor.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
960
9 587
1 118
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (10 bud)
3 okt 19:10
960 EUR
3 okt 19:10
940 EUR
3 okt 19:08
920 EUR
3 okt 19:08
900 EUR
3 okt 19:03
860 EUR