1331357

Topi Ruotsalainen

(Finland, Född 1979)
Topi ruotsalainen, "silent night".

Topi Ruotsalainen, "Silent night".

A tergo sign. 2011. Olja på duk 38 x 41 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth

Klubbat pris
970
9 715
1 126
Utropspris
1 000 EUR
Budhistorik (8 bud)
3 okt 19:13
970 EUR
3 okt 19:13
950 EUR
3 okt 16:05
800 EUR
2 okt 9:57
500 EUR
1 okt 18:07
350 EUR