1331358

Topi Ruotsalainen

(Finland, Född 1979)
Topi ruotsalainen, "adjustments".

Topi Ruotsalainen, "Adjustments".

A tergo sign. 2010. Olja på pannå 9 x 31 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst

Klubbat pris
480
4 934
542
Utropspris
600 EUR
Budhistorik (9 bud)
3 okt 18:02
480 EUR
2 okt 0:54
460 EUR
2 okt 0:54
450 EUR
2 okt 0:54
440 EUR
2 okt 0:54
420 EUR