1339588

Jani Leinonen

(Finland, Född 1978)
Jani leinonen, litografi, signerad och daterd 2007, numrerad 21/90.

Jani Leinonen, litografi, signerad och daterd 2007, numrerad 21/90.

"The End". Bladstorlek 76 x 58 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alma Ahlroth
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst

Klubbat pris
860
8 841
972
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (18 bud)
3 okt 18:56
860 EUR
3 okt 18:56
850 EUR
3 okt 18:56
840 EUR
3 okt 18:56
820 EUR
3 okt 18:56
800 EUR