1340617

Petri Yrjölä

(Finland, Född 1972)
Petri yrjölä, "frysen ström".
Petri yrjölä, "frysen ström".
Petri yrjölä, "frysen ström".

Petri Yrjölä, "Frysen ström".

A tergo sign. i kilramen, olja på duk 130 x 170 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
870
8 944
983
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (11 bud)
3 okt 18:39
870 EUR
3 okt 18:38
850 EUR
3 okt 18:38
840 EUR
3 okt 18:32
820 EUR
3 okt 18:32
800 EUR