1341623

Alvar Gullichsen

(Finland, Född 1961)
Alvar gullichsen, utan titel.
Alvar gullichsen, utan titel.

Alvar Gullichsen, Utan titel.

Olja på duk 100 x 81 cm. Utförd 2001.

Helhetsintrycket är gott.

Proveniens

Galleria Krista Mikkola.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
1 550
15 934
1 751
Utropspris
1 200 EUR
Budhistorik (13 bud)
2 okt 8:42
1 550 EUR
2 okt 8:42
1 500 EUR
30 sep 11:42
1 400 EUR
30 sep 11:42
1 350 EUR
26 sep 7:26
1 300 EUR