Maaria Märkälä

(Finland, Född 1964)
Maaria Märkälä
(Finland, Född 1964)

Maaria Märkälä, "Favelas ljus, diamanter i natten".

A tergo sign. 2005. Olja på duk 38 x 38 cm

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
577
6 082
660
Utropspris
400 EUR
Budhistorik (19 bud)
3 okt 2021 21:03
577 EUR
3 okt 2021 21:03
558 EUR
3 okt 2021 21:00
557 EUR
3 okt 2021 21:00
537 EUR
3 okt 2021 21:00
518 EUR
3 okt 2021 20:59
517 EUR
3 okt 2021 20:57
497 EUR
3 okt 2021 20:53
477 EUR
3 okt 2021 20:53
473 EUR
3 okt 2021 17:01
453 EUR
3 okt 2021 14:52
433 EUR
3 okt 2021 14:52
413 EUR
3 okt 2021 14:52
400 EUR
2 okt 2021 23:43
360 EUR
2 okt 2021 17:38
340 EUR
30 sep 2021 21:44
330 EUR
30 sep 2021 21:44
310 EUR
28 sep 2021 0:21
300 EUR
24 sep 2021 18:06
270 EUR