Panu Ruotsalo

(Finland, Född 1971)
Panu Ruotsalo
(Finland, Född 1971)

Panu Ruotsalo, "Photosynthesis".

A tergo sign. 2006. Olja på duk 50 x 50 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
440
4 959
464
Utropspris
500 EUR
Budhistorik (11 bud)
3 okt 2021 14:51
440 EUR
2 okt 2021 22:06
420 EUR
2 okt 2021 22:05
400 EUR
2 okt 2021 22:05
400 EUR
2 okt 2021 22:04
380 EUR
2 okt 2021 22:04
360 EUR
2 okt 2021 19:10
340 EUR
27 sep 2021 16:36
320 EUR
26 sep 2021 10:06
300 EUR
25 sep 2021 13:10
277 EUR
25 sep 2021 9:58
250 EUR