Konst Contemporary
1341876

Taru Tomperi

(Finland, Född 1940)
Taru tomperi, "räiskeitä".
Taru tomperi, "räiskeitä".
Taru tomperi, "räiskeitä".
Taru tomperi, "räiskeitä".

Taru Tomperi, "Räiskeitä".

Sign. 2019. Akvarell papperstorlek 75 x 57 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
300 EUR