1346848

Nanna Susi

(Finland, Född 1967)
Nanna susi, "treija".
Nanna susi, "treija".
Nanna susi, "treija".
Nanna susi, "treija".

Nanna Susi, "Treija"

A tergo sign. 1999 (Mazzana - Romana). Olja på duk 92 x 132 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Tammerfors konstmuseum 2000.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
7 000
71 960
7 908
Utropspris
4 000 EUR
Budhistorik (26 bud)
3 okt 18:47
7 000 EUR
3 okt 18:47
6 800 EUR
3 okt 18:44
6 600 EUR
3 okt 18:44
6 400 EUR
3 okt 18:44
6 200 EUR