1349683

Heli Huotala

(Finland, Född 1968)
Heli huotala, "sugar rain".
Heli huotala, "sugar rain".
Heli huotala, "sugar rain".

Heli Huotala, "Sugar rain".

A tergo sign. 2016. Olja på duk 50 x 40 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
685
7 042
774
Utropspris
800 EUR
Budhistorik (10 bud)
3 okt 18:40
685 EUR
3 okt 18:39
665 EUR
3 okt 18:39
650 EUR
3 okt 18:39
640 EUR
3 okt 18:39
620 EUR