1349706

Katja Tukiainen

(Finland, Född 1969)
Katja tukiainen, "alice ii".
Katja tukiainen, "alice ii".
Katja tukiainen, "alice ii".

Katja Tukiainen, "Alice II".

A tergo sign. 2009. Olja på duk 60 x 60 cm.

Smärre krackelyr.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Ansvarig specialist finländsk modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Klubbat pris
2 200
22 616
2 485
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (28 bud)
8
3 okt 18:56
2 200 EUR
3 okt 18:55
2 100 EUR
8
3 okt 18:53
2 000 EUR
3 okt 18:53
1 950 EUR
3 okt 18:50
1 900 EUR