Manuela Bosco

(Finland, Född 1982)
Manuela Bosco
(Finland, Född 1982)

Manuela Bosco, "Paradisets doft".

Sign, a tergo daterad 2020. Olja på duk 130 x 150 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
3 200
36 064
3 374
Utropspris
2 500 EUR
Budhistorik (28 bud)
8
3 okt 2021 18:39
3 200 EUR
9
3 okt 2021 18:37
3 100 EUR
8
3 okt 2021 18:36
3 000 EUR
10
3 okt 2021 18:36
2 900 EUR
9
3 okt 2021 18:36
2 800 EUR
10
3 okt 2021 18:35
2 700 EUR
8
3 okt 2021 18:35
2 600 EUR
10
3 okt 2021 18:33
2 500 EUR
8
3 okt 2021 18:33
2 500 EUR
10
3 okt 2021 18:32
2 400 EUR
8
3 okt 2021 18:32
2 300 EUR
3 okt 2021 18:31
2 200 EUR
8
3 okt 2021 18:31
2 200 EUR
3 okt 2021 17:56
2 100 EUR
9
3 okt 2021 17:48
2 000 EUR
8
2 okt 2021 20:34
1 950 EUR
1 okt 2021 21:41
1 900 EUR
8
1 okt 2021 17:49
1 750 EUR
1 okt 2021 15:50
1 700 EUR
8
29 sep 2021 19:35
1 600 EUR
29 sep 2021 11:55
1 500 EUR
28 sep 2021 18:28
1 200 EUR
26 sep 2021 16:44
900 EUR
25 sep 2021 21:37
800 EUR
25 sep 2021 9:19
420 EUR
25 sep 2021 9:15
400 EUR
25 sep 2021 9:13
160 EUR
25 sep 2021 9:13
150 EUR