1334404

Atte Laitila

(Finland, 1893-1972)
Atte laitila, olja på pannå, signerad och daterad 1929.

Atte Laitila, olja på pannå, signerad och daterad 1929.

Sittande dam. 51x36,5 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
500 EUR