1301390

Tuschsten, Kina, 1900-tal.

Tuschsten, kina, 1900-tal.
Tuschsten, kina, 1900-tal.
Tuschsten, kina, 1900-tal.
Tuschsten, kina, 1900-tal.

Dekor i relief av kalligrafi samt oxe i trädgård. Mått 12x12x2 cm.

Slitage.

Utropspris
2 000 SEK