1331646

Vaser, två stycken, samt ask med lock och urna, porslin. Kina, sen Qingdynasti.

Vaser, två stycken, samt ask med lock och urna, porslin. kina, sen qingdynasti.

Olika form och dekor. Höjd 6,5-34,5 cm.

Kantlagning. Nagg, Sprickor.

Utropspris
1 500 SEK