1331659

Bordslampor, fyra stycken, porslin. Kina, Qingdynastin, omkring 1900.

Bordslampor, fyra stycken, porslin. kina, qingdynastin, omkring 1900.

Olika form och dekorer i underglasyrblått. Höjd med montering 19-52 cm.

Elfunktion ej garanterad. En större med ifyllda nagg. Ngn Spricka, krackelyr.

Utropspris
2 500 SEK