Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine F766
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285

Stekfat, kompaniporslin, Qingdynastin, Qianlong (1736-1795).

Dekor i underglasyrblått med palatslandskap med figurer. Brämet med stiliserad dekor. Längd 41 cm.

Slitage. Repor. Mistor.

Utropspris
2 500 SEK
Simon Lundberg
Simon Lundberg
+46 (0) 739 16 36 13

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13