1320523

Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd möller, olja på duk uppklistrad på pannå. signerad.

Ingegerd Möller, olja på duk uppklistrad på pannå. Signerad.

"Lavinfara". 27 x 43 cm.

Slitage och rispor.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
3 000 SEK