1320546

Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd möller, olja på duk. osignerad.

Ingegerd Möller, olja på duk. Osignerad.

Klippor. 59 x 71 cm.

Smärre slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
4 000 SEK