1320718

Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd möller, olja på pannå. signerad.

Ingegerd Möller, olja på pannå. Signerad.

"Vattenhål". 33 x 43 cm.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
2 500 SEK