1326247

Ingegerd Möller

(Sverige, 1928-2018)
Ingegerd möller, olja på duk. signerad.

Ingegerd Möller, olja på duk. Signerad.

"Bild vid havet". 78 x 94 cm.

Slitage.

Proveniens

Konstnärens kvarlåtenskap.

Gummesons, Stockholm, 1967.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
5 000 SEK