1338645

Däckstol, 1900-talets första hälft.

Betsad fällbar trästomme med randigt canvas-tyg, justerbar höjd 77-92 cm.

Slitage, smärre skador.

Visning 13–17 oktober, Berzelii Park 1, Stockholm
Öppet onsdag–fredag 11–17, lördag–söndag 11–16

Uthämtning av inköpta verk Bukowskis Västberga allé 3, från den 21 oktober

Öppettider Västberga Allé 3
Måndag 10–17, Tisdag 10–19, onsdag–fredag 10–17, lördag 11–15, söndag: stängt

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77

Klubbat pris
3 200
310
349
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
8
17 okt 13:36
3 200 SEK
16 okt 16:52
3 000 SEK
16 okt 16:52
2 900 SEK
15 okt 22:31
2 700 SEK
15 okt 22:31
2 500 SEK